SERVİS BÖLGELERİMİZ

Anasayfa
Bölge Beyaz Eşya Servisine Hoşgeldiniz


Bölge Beyaz Eşya Servisi, evinizin beyaz eşya onarımında 30 yıllık deneyime sahip profesyonel bir Beyaz Eşya onarım servisidir ve cihazınız arızalandığında size en iyi hizmeti vermektedir.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.Yılda 3100 den fazla onarım gerçekleştiriyoruz, çoğu büyük marka ve model.
Hizmetlerimiz, dahil olduğumuz her markanın ayrıntılarına büyük önem verilerek, Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı ve onların memnuniyetini sağlamayı umuyoruz.

Bölge Beyaz Eşya Servisi, servis hizmetini aynı gün, mesai saatleri içinde veya ertesi gün, sizin için uygun bir zamanda size yardımcı oluyoruz.
Zaman zaman, en kaliteli cihaz bile bakıma muhtaç hale gelebilir, bu nedenle Beyaz Eşyalarınızın Onarımı için bizi aramak , sorununuz için en iyi çözümü sağlayabilir.

Bölge Beyaz Eşya Servisi Hizmeti İçin Bize Ulaşın


0532 596 60 27 numaralı telefon 7/24 çağrıda açıktır. Bu numaradan müşterilerimize, makinenizde beyaz arıza veren ve çözümler öneren problemler hakkında bilgi veriyoruz. Bölge Servisimiz yardıma ihtiyacınız olursa, hemen harekete geçmeye hazır teknik kadromuz, bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirmek için evinize ve işyerinize geliyor.Bölge Beyaz Eşya Servis olarak Servis Verdiğimiz Markalar

Bölge Beyaz Eşya Servisi olarak Arçelik, Vestel, Bosch, Beko,Ariston, Regal, Samsung, Siemens, Regal, Altus, İndesit, Sharp, Samsung beyaz eşyalarında 12 AY Garanti vererek onarım ve bakım işlerini üstlenmiştir.

Bölge Beyaz Eşya Servis olarak Hizmetlerimiz

Bölge Beyaz Eşya Servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinasi, bulaşık makinasi, fırın, ocak vb. tüm beyaz eşyaların servisini vermekteyiz.

Linkler
SERVİS MARKALAR
Site Haritası