Hakkımızda

Firmamız 30 yılı aşkın süredir, İstanbul'un Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçelerine servis, onarım ve bakım hizmeti vermektedir. İnternet sitemiz üzerinde bulunan sayfalarımızdan detaylı bilgi alabilir ve çağrı merkezi numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.


Amacımız Nedir?

Bölge Beyaz Eşya Servisi olarak, sektörde büyük bir eksikliğini gördüğümüz teknik servis konularında sizin bir numaralı çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken, Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Vestel vb. gibi markaların buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, şarküteri dolabı, endüstriyel buzdolabı, reyon buzdolabı, soğutucu, market dolabı ve bunlar dışında aklınıza gelebilecek tüm elektronik ürünleriniz için servis hizmeti veren özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri olmak üzere tüm İstanbul genelinde çalışmalarımız devam edecek. Günlük hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran ve sizin en büyük yardımcınız olan cihazlarınız arızalandığı zaman gönül rahatlığı ile arama motorumuzu kullanabilir ve size en yakın servise ulaşabilirsiniz. Etkin ve en kaliteli servis hizmetini almanız için, işinde uzman ekipleri bünyemizde toplamaya devam ediyoruz.

Neden Bölge Beyaz Eşya Servisini Tercih Etmeliyim?

Bölge Beyaz Eşya Servisi olarak, servis hizmeti alanında kendini ispatlamış ustalar bulundurmaya özen gösteriyoruz. Her hangi bir Beyaz Eşya, Buzdolabı, Çamaşır Makinasi, Şarküteri Dolabı, Endüstriyel Buzdolabı, Reyon Buzdolabı, Soğutucu, Market dolabı, Bulaşık Makinasında meydana gelen arızaya doğru teşhisi koymak ve gerekli müdahalenin yerinde yapılması gerektiğinin farkındayız. Arçelik, Bosch, Beko, Ariston, Regal ve Vestel gibi markalarının bütün ürünlerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Uzman ve her açıdan donanımlı olan ekiplerimiz en kısa sürede arızanızı giderip ürününüzü teslim edecektir.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Beklenmedik bir durumda arıza veren buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, şarküteri dolabı, endüstriyel buzdolabı, reyon buzdolabı, soğutucu, market dolabı, derin dondurucu gibi elektronik cihazlarınızı yine çalışır bir şekilde sizlere teslim etmek ve aradığınız teknik servis ile sizi en kısa sürede buluşturmaktır.

Linkler