Başakşehir Arızalı Beyaz Eşya Alan Telefonu 0532 596 60 27Başakşehir Arızalı Beyaz Eşya Alanlar bu ürünlerin bakımlarını yaptıktan sonra 2. el piyasasına geçici kullanım ihtiyacı olanlara hizmet vermesi için makul fiyatlardan satmaktadır. Başakşehir'de Arızalı Beyaz Eşya Alan 0532 596 60 27 Bizimle İrtibata Geçiniz

Nakite ihtiyacınız var ise ya da yeni Beyaz Eşya alacağınız için Başakşehir Arızalı, eski Beyaz Eşyanızı elinizden çıkarmak istiyorsanız ürününüzü bize satabilirsiniz.Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi alımı yapıyoruz.Sözleştiğimiz zaman satın alıyor Arızalı Ürününüzü nakite çevirebiliyorsunuz.Ürüne fiyat verirken, yılı, kasa durumu, ezik vuruk gibi durumları göz önünde bulundurup fiyat teklifi veriyoruz.

Genel olarak Arızalı bozuk Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel cihazlarınızı tercih ediyor ve alıyoruz.

Whatsapp üzerinden ürününüzün fotoğraflarını gönderin
Satmak istediğiniz Arızalı Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinenizin ışıklı ortamda çekilmiş birkaç tane fotosunu bize gönderin. Var olan cihazın sorunlarını mutlaka bize belirtin.Onun üzerinden size fiyat verelim.Göndermiş olduğunuz bilgiler ışığında ürününüze ne fiyat verebileceğimizi size bildireceğiz.

Başakşehir Arızalı Beyaz Eşya Alan Yerler spot dükkanları ve Beyaz Eşya tamir servisleridir.Arızalı ürünleriniz onarıldıktan sonra geçici olarak kullanacak olan ihtiyaç durumu düşük olan vatandaşlarımıza makul fiyatlarla satılmakta, onlarda bu cihazların yeniden ekonomiye katılmasını vesile olmaktadırlar.Bölge Servisi olarak sayılarımızla.

Linkler