Başakşehir Arızalı Beyaz Eşya Alan Telefonu 0532 596 60 27


Başakşehir ARIZALI BEYAZ EŞYA ALANLAR

Başakşehir'de Arızalı Beyaz Eşya satışı yaparken dikkate alacağınız önemli hususlar;

Başakşehir bölgesinde arızalı bozuk Beyaz Eşya Alım Satım işleriyle uğraşan birçok ticari işletme faaliyet göstermektedir.Başakşehir arızalı beyaz eşya alan yerler diye aramanız durumunda fark edeceksiniz ki Beyaz Eşyanızı satacağınız firmanın telefonu veya web sitesi olması çokta önem arz etmemekte.Arızalı ürününü satacak birçok kişi farklı firmaları arayıp en üst teklifi alma gafletine düşüyor.Bu yapacağınız en büyük yanlışlardan biri olacaktır.Bu gibi durumlarda ya anlaştığınız fiyatı geldiğinde vermeyecek ya da anlaşmış olduğunuz ücretin oldukça altında ürününüzü sizden alacaktır.Bu yanlışlara düşmemeniz için alt yapısı sağlam kurumsal güvenilir bir işletme ile çalışmanız sizin için önemli olacaktır.Başakşehir'de Arızalı Bozuk Beyaz Eşya alan firmamızın aldığı ürünler Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Dondurucu, Difrist,Meşrubat Dolabı, Kola-Ayran Dolapları vs. NOT:Hurda Beyaz Eşya almıyoruz. Genel olarak arıza yapmış bozuk beyaz eşyalarınızda 10 yılı aşmayan kasa olarak temiz cihazlarınızı tercih etmekteyiz. 0532 596 60 27 telefonumuzdan veya WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Adresinizden Arızalı Beyaz Eşyanızı biz gelip nakit ücretini verip alım işlemini gerçekleştiriyoruz.Başakşehir'de arızalı beyaz eşyanızı satma kararına vardıysanız.Furkan Spot Beyaz Eşya Alanlara fotoğraflarını gönderiniz.Ürününüz uzman ekspertimiz tarafından incelenip pas, çürük, vuruk, ezik gibi durumları göz önüne alınacak ona istinaden fiyatlandırma maksimum düzeyde yapılacaktır.Anlaşma sağlanması durumunda alım işlemini gerçekleştireceğimiz gün ve saati belirleyip sizi ziyaret edeceğiz.Furkan Beyaz Eşya Spot firmamız adına saygılarımızla.

Başakşehir'de Arızalı Beyaz Eşya Alan 0532 596 60 27 Bizimle İrtibata Geçiniz

Nakite ihtiyacınız var ise ya da yeni Beyaz Eşya alacağınız için Arızalı, eski Beyaz Eşyanızı elinizden çıkarmak istiyorsanız ürününüzü bize satabilirsiniz.Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi alımı yapıyoruz.Sözleştiğimiz zaman satın alıyor Arızalı Ürününüzü nakite çevirebiliyorsunuz.Ürüne fiyat verirken, yılı, kasa durumu, ezik vuruk gibi durumları göz önünde bulundurup fiyat teklifi veriyoruz.

Genel olarak Arızalı bozuk Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel cihazlarınızı tercih ediyor ve alıyoruz.

Whatsapp üzerinden ürününüzün fotoğraflarını gönderin
Satmak istediğiniz Arızalı Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinenizin ışıklı ortamda çekilmiş birkaç tane fotosunu bize gönderin. Var olan cihazın sorunlarını mutlaka bize belirtin.Onun üzerinden size fiyat verelim.Göndermiş olduğunuz bilgiler ışığında ürününüze ne fiyat verebileceğimizi size bildireceğiz.

Başakşehir Arızalı Beyaz Eşya Alan Yerler spot dükkanları ve Beyaz Eşya tamir servisleridir.Arızalı ürünleriniz onarıldıktan sonra geçici olarak kullanacak olan ihtiyaç durumu düşük olan vatandaşlarımıza makul fiyatlarla satılmakta, onlarda bu cihazların yeniden ekonomiye katılmasını vesile olmaktadırlar.Bölge Servisi olarak sayılarımızla.

Linkler